Akademia Mądrego Życia

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Szkolenia Nasi trenerzy Trener - Piotr Bojko

Trener - Piotr Bojko

Email Drukuj PDF

Piotr Bojko – coach, trener i… optymista. Jestem absolwentem Studium Podyplomowego „Metody wspierania relacji międzyludzkich – coaching życiowy” i certyfikowanym uczestnikiem treningu „Transforming CommunicationTM”, które przygotowały mnie do pracy coacha. Jestem również absolwentem Kursu Liderów Akademii Mądrego Życia, będącego bazą wiedzy i umiejętności dotyczących pracy zespołowej, demokratycznego zarządzania, rozwiązywania konfliktów, budowania w sobie odpowiedzialności i dyscypliny. Ponadto, uczestniczyłem w wielu seminariach, szkoleniach i warsztatach wspierających mój rozwój.

Mimo tego, nieustannie poszukuję wiedzy, która pozwoli mi być lepszym coachem, przyjacielem, partnerem, a w przyszłości także ojcem. Dlatego jeśli jestem w stanie kogoś wesprzeć, czegoś nauczyć, zainspirować, znaczy to, że jestem na dobrej drodze i daje mi to poczucie spełnienia. Wynikiem tego prowadziłem m.in. szkolenia i warsztaty oparte na systemie TeTa oraz przepracowałem, jak dotąd, kilkadziesiąt godzin z klientami coachingowymi. Obecnie przygotowuję się do akredytacji w International Coach Federation.

Naturalnym jest zatem, że uwielbiam wspierać ludzi w osiąganiu przez nich ich marzeń oraz celów. Cenię więc szczerą, głęboką rozmowę, gdyż, w moim przekonaniu, potrafi ona wydobyć z człowieka to co w nim najlepsze. Mocno wierzę w dzieci i młodzież. W ich naturalną ciekawość świata, zapał, odwagę do przekraczania granic i kreowania wielkich marzeń. Zaklinam, dorosłym nie wolno ich w tym poskramiać! Dlatego szczególną radość sprawia mi praca z młodymi ludźmi, gdyż ufam, że asystując im w budowaniu ich osobowości i charakterów mogę razem z nimi wpłynąć na ich szczęśliwsze życie.

 

Kontakt

Siedziba Stowarzyszenia:
Łódzki Dom Kultury
ul. Traugutta 18
90-113 Łódź

Adres do korespondencji:
ul. Sportowa 4
98-161 Zapolice
email: a-m-z@wp.pl
tel: 605 826 175

nr konta Stowarzyszenia:
Idea Bank
94 1950 0001 2006 0005 1799 0002

KRS: 000024225
NIP: 7251933589
Regon: 100 105 598

Polecane pozycje literackie

"Drogi do wolności" - praca zbiorowa pod redakcją Tadeusza Niwińskiego

Przedstawiam, wydaną w czerwcu 2013 roku, książkę będącą wspólnym dziełem członków naszej Akademii.

"Drogi do wolności"

Więcej …
 
Książki przeczytane w pociągu...

Długa podróż pociągiem jest dla mnie okazją do czytania. A, że ostatnio trochę jeździłam, to wpadły mi w ręce różne książki. Opiszę dziś dwie  z nich.

Pierwsza to "Alicja" Jacka Piekary.
Książeczka niewielka rozmiarem a wielka treścią. W atmosferze tajemniczości poznajemy tytułową 14-stoletnią Alicję i pewnego pisarza scenariuszy.
Alicja zadaje pytania, on odpowiada. Bardzo celne są to pytania i bardzo bezpośrednie.
A, że trafiają do człowieka - myśliciela, odpowiedzi na nie są równie ciekawe.

Więcej …