Akademia Mądrego Życia

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
Start Szkolenia Opinie Mój Sukces - Łódź 2011 - prowadzący Tadeusz Niwiński

Mój Sukces - Łódź 2011 - prowadzący Tadeusz Niwiński

Email Drukuj PDF
 1. Kurs był bardzo owocny. Bardzo dobra atmosfera, miałam duże poczucie bezpieczeństwa przy wszystkich ćwiczeniach. Mogłam odpowiedzieć na dręczące mnie pytania. Jest początkiem do dalszej pracy nad sobą. Dziękuję.
 2. Podobała mi się umiejętność przeplatania poszczególnych zajęć grupowych indywidualnymi przypadkami.
  Kurs który jest nastawiony tylko na pozytywny wydźwięk wszystkiego, co się dzieje w naszych sercach. Spokój i pokorne przyjęcie naszego życia przez wielowarstwowość doświadczeń życiowych. Pod względem organizacyjnym bez zastrzeżeń.
  Wielkie podziękowania dla Tadeusza Niwińskiego za obecność i umiejętność wskazywania możliwości, za ogromną wiedzę przekazaną w spokojny i przystępny sposób.
 3. Kurs bardzo wartościowy. Warsztaty interesujące, świetnie prowadzone, bardzo intensywne i obfite w treści. Wspaniali, ciepli i wnikliwi prowadzcy. Porywają za sobą swoją pozytywną energią. Dużo zyskałam.
  Wiele się dowiedziałam o sobie. Otworzyły się dla mnie drzwi, których istnienia ledwo się domyślałam. Jestem bardzo zadowolona i będę kontynuować.
 4. Podobało mi się profesjonalne prowadzenie. Stworzenie bardzo przyjaznej, twórczej atmosfery - tak że w pierwszym dniu warsztatu pomimo zakończenia nikt nie wychodził z sali, nikt się nie spieszył.
  Super profesjonalne dobranie ćwiczeń w połączeniu z teorią.
 5. Kurs był bardzo dobrze zorganizowany i przemyślany. Mnóstwo inspirujących ćwiczeń które pomagają zrozumieć siebie i mechanizmy które kierują naszym zachowaniem. Bardziej spodziewałam się wykładów ale te ćwiczenia były genialne.
 6. Inspirujący kurs!. Pozwala uporządkować plany. Solidny warsztat, przyjazna atmosfera, która jest zasługą Pana Tadeusz i Pani Jadwigi - umożliwia zajrzenie wgłąb siebie.
  Potencjał jaki rozbudzają jest jak wulkan który "kipi" i domaga się działania :-). Dziękuję.
 7. Zajęcia warsztatowe, zadania, prace domowe, rozmowy - wszystko to mi się podobało.
  Podobał mi się cały kurs. Nie sądziłam że taki kurs może wywołać takie emocje jakie towarzyszyły nam przez cały kurs. Świetnie się przy tym bawiłam a zarazem wiele się nauczyłam.
  Teraz wiem czego chcę i czego oczekuję od życia. Wiem też, że będę częściej korzystać z takich kursów.
 8. Kurs pozwolił mi spojrzeć inaczej na życie. Dał dużo do myślenia jaką drogą dalej iść. Czy nie zmienić priorytetów. Chyba tak. Tylko my o tym decydujemy w 100%.
 9. Niesamowicie poruszające szkolenie.Mnóstwo ćwiczeń, które pobudzały najskrytsze myśli. Możliwość wyboru, wszystko w formie propozycji, z opcją odmowy. Praca w parach, grupie - poznanie nowych osób. Ćwiczenia dzięki którym można było się przełamać. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
 10. Kurs stał się dla mnie drogowskazem, mimo że czytam wiele książek to dobrze było to wszystko usłyszeć. Wszystko było dobrze zorganizowane.
  Poczułam ulgę że nie tylko ja mam problemy, ale i inni je mają, czasem trudniejsze niż moje jednak starają się z nimi walczyć. Teraz wiem że nie wolno się poddawać i zawsze mieć cel i kilka opcji do rozwiązania.
  Polecę kurs innym i sama pewnie jeszcze wezmę w nich udział.
 

Kontakt

Siedziba Stowarzyszenia:
Łódzki Dom Kultury
ul. Traugutta 18
90-113 Łódź

Adres do korespondencji:
ul. Sportowa 4
98-161 Zapolice
email: a-m-z@wp.pl
tel: 605 826 175

nr konta Stowarzyszenia:
Idea Bank
94 1950 0001 2006 0005 1799 0002

KRS: 000024225
NIP: 7251933589
Regon: 100 105 598

Polecane pozycje literackie

"Drogi do wolności" - praca zbiorowa pod redakcją Tadeusza Niwińskiego

Przedstawiam, wydaną w czerwcu 2013 roku, książkę będącą wspólnym dziełem członków naszej Akademii.

"Drogi do wolności"

Więcej …
 
Książki przeczytane w pociągu...

Długa podróż pociągiem jest dla mnie okazją do czytania. A, że ostatnio trochę jeździłam, to wpadły mi w ręce różne książki. Opiszę dziś dwie  z nich.

Pierwsza to "Alicja" Jacka Piekary.
Książeczka niewielka rozmiarem a wielka treścią. W atmosferze tajemniczości poznajemy tytułową 14-stoletnią Alicję i pewnego pisarza scenariuszy.
Alicja zadaje pytania, on odpowiada. Bardzo celne są to pytania i bardzo bezpośrednie.
A, że trafiają do człowieka - myśliciela, odpowiedzi na nie są równie ciekawe.

Więcej …