Akademia Mądrego Życia

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Szkolenia Opinie Mój Sukces Łódź 2010 - prowadzący Jadwiga Borkiet

Mój Sukces Łódź 2010 - prowadzący Jadwiga Borkiet

Email Drukuj PDF

1. Zajęcia były cudowne. Żałuję że część z nich straciłam. Atmosfera spontaniczności i szczerości uświadomiła mi, że choć moje życie jest bardziej szczęśliwe i spełnione wciąż mam bardzo dużo blokad w sobie.
Boję się szczerości, spontaniczności. Wiem nad czym muszę popracować.
Dziękuję za tę świadomość i atmosferę pełnej akceptacji.

2. Fantastyczne 2 dni. Utwierdzam się w przekonaniu z jak fantastycznymi ludźmi pracuję i jestem pełen podziwu dla ewolucji jaką niektórzy przeszli w czasie trwania tych zajęć.

3.Jestem zadowolona, że się tu znalazłam bo dowiedziałam się więcej o sobie, jaka jestem, co mogę zmienić itp. Nie było tylko stresu w tych szkoleniach, bo było rozluźnienie się, zabawa, co jest dobre.

4. Podobał mi się sposób docierania do naszego wnętrza, co jest przecież tak trudne. Ułatwianie mówienia swoich myśli i "zmuszanie do wyrażania uczuć".

5. Podobało mi się:
- że pomogłaś uświadomić mi wiele rzeczy, które potencjalnie we mnie siedziały a były ważne, dzięki za pomoc w ich ujawnieniu.
- że wskazałaś techniki, które pomogą zaplanować wiele rzeczy w życiu.
Dziękuję.
Wizualizacje nie dotarły do mnie w takim stopniu jak do innych, ale to nie zależało ode mnie ani od Ciebie.
Dziękuję za wszystko.

6. Jestem bardzo zadowolony z efektów. Wielki postęp w sobie. Wreszcie mam swoją hierarchię wartości, wreszcie słuszną i prawdziwą.
W ciągu tych dwóch dni dużo się nauczyłem. Poznałem świetnych ludzi.
Cieszę się, że mogłem być tego częścią. Okazuje się, że miałem problem przede wszystkim z samooceną. Wierzę, że jest lepiej, że wyznaczę sobie cele i je osiągnę. Wierzę w siebie - wreszcie. Dziękuję.

7. Spotkanie uświadomiło mi ile jeszcze jest pracy do wykonania nad mym własnym JA. Pomogło mi wyjaśnić moje pewne zachowania ale i zachowania innych. Nie miałem pojęcia, iż są takie kursy. Tego typu spotkania są potrzebne większości z nas. Dziękuję.

8. Jestem zachwycona! bardzo potrzebne było mi takie spotkanie. Praktyczne ćwiczenia i zadania podziałały na mnie najmocniej. Pasja i energia, jaką włożyłaś w prowadzenie zajęć, aby nam pomóc i uświadomić rzeczy, które teoretycznie wiemy, ale nie potrafimy ich wykorzystać w życiu.
Szybka zmiana zadań nie pozwoliła na nudę, czego obawiałam się przed szkoleniem. Dziękuję za cudowne dwa dni.

9. Wiele zagadnień z tego kursu było mi znanych ale sposób, w jaki przeprowadziłaś te zajęcia na pewno lepiej do mnie trafił. Myślę że forma warsztatów jest najlepszą formą aby dotrzeć do swojego ukrytego JA. Bardzo jestem zadowolona, że przełamałam lęki w wystąpieniach publicznych. Czuję że robię postępy i wierzę, że kolejne szkolenia (moje własne) będą dla mnie mniej stresujące. Bardzo dziękuję za dwa dni spędzone razem!!!
Jestem zadowolona :-) i cieszę się że poświeciłam swój czas. Myślę że do zobaczenia. DZIĘKI !!!

10. Ponieważ to nie jest pierwsze moje szkolenie "tego typu" (przepraszam za sformułowanie, ale nie chcę kategoryzować) to początkowo zbudowałam sobie pewne przeświadczenia (niekoniecznie pozytywne) i zostałam BARDZO POZYTYWNIE ZASKOCZONA !!!!!
Zajęcia były naturalne, w pełni angażujące uczestników, ale jednocześnie nie narzucające formy, nie zawstydzające czy wręcz zastraszające. Czułam się dobrze, swobodnie, a co ważne, te długie godziny nie znużyły chyba nikogo.
Pani Jadwiga okazała się osobą otwartą i naturalną, a nie sztywnym i zdystansowanym wykładowcą, a co ważne, nie jest też, w drugą stronę, sztucznie "wyluzowana", nie jest przerysowaną postacią "niby fajnego i docierającego do ludzi" animatora szkoleń (z jakimi kiedyś się spotkałam) tylko prawdziwą osobą, która potrafi nakierować, powiedzieć dobre słowo, ale też trzeźwo pokazać komuś, że można lepiej, inaczej.
Dziękuję.

11. Przez to, że wczoraj się spóźniałam na zajęcia myślałam, że nie będę mogła się odnaleźć w grupie. Dobrze że się myliłam, atmosfera i ludzie tu zgromadzeni wraz z prowadzącą działali, iż zaczynałam czuć się swobodnie.
Kurs - czyli wspólne rozmowy, pytania, niby błahe ćwiczenia - to wszystko uświadomiło mi, że dla samej siebie ja jestem najważniejsza. Jeżeli tylko będę chciała osiągnę to, co zamierzam - sukces życiowy.
Moje wewnętrzne JA żyje, a raczej zaczyna żyć, a ja zrobię wszystko, aby to moje życie było piękne.
Dziękuję sobie, Tobie Jadziu i wszystkim uczestnikom.

12. Kurs przerósł moje oczekiwania. Ugruntowałam się poprzez warsztaty w przekonaniu, że podążam właściwą drogą.
Atmosfera wzajemnej życzliwości wypływała z konsekwencji prowadzącej w stwarzaniu przyjaznego klimatu poprzez drobne uwagi, dopowiedzenia.
Były to dla mnie pożytecznie spędzone dni. Nie odczuwałam po zajęciach żadnego zmęczenia mimo że sobotnie zajęcia trwały niemal 10 godzin.
Pozytywnie odbieram to, że po kursie otrzymaliśmy skrypty z wykładów.
Ciasto marchewkowe pokazało, że prowadząca (Jadzia) dała coś więcej niż zakłada "typowy protokół" prowadzącego szkolenia. 

 

Kontakt

Siedziba Stowarzyszenia:
Łódzki Dom Kultury
ul. Traugutta 18
90-113 Łódź

Adres do korespondencji:
ul. Sportowa 4
98-161 Zapolice
email: a-m-z@wp.pl
tel: 605 826 175

nr konta Stowarzyszenia:
Idea Bank
94 1950 0001 2006 0005 1799 0002

KRS: 000024225
NIP: 7251933589
Regon: 100 105 598

Polecane pozycje literackie

"Drogi do wolności" - praca zbiorowa pod redakcją Tadeusza Niwińskiego

Przedstawiam, wydaną w czerwcu 2013 roku, książkę będącą wspólnym dziełem członków naszej Akademii.

"Drogi do wolności"

Więcej …
 
Książki przeczytane w pociągu...

Długa podróż pociągiem jest dla mnie okazją do czytania. A, że ostatnio trochę jeździłam, to wpadły mi w ręce różne książki. Opiszę dziś dwie  z nich.

Pierwsza to "Alicja" Jacka Piekary.
Książeczka niewielka rozmiarem a wielka treścią. W atmosferze tajemniczości poznajemy tytułową 14-stoletnią Alicję i pewnego pisarza scenariuszy.
Alicja zadaje pytania, on odpowiada. Bardzo celne są to pytania i bardzo bezpośrednie.
A, że trafiają do człowieka - myśliciela, odpowiedzi na nie są równie ciekawe.

Więcej …