Akademia Mądrego Życia

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Szkolenia Opinie Kurs Liderów - prowadzący Tadeusz Niwiński

Kurs Liderów - prowadzący Tadeusz Niwiński

Email Drukuj PDF

1. Dziękuję za wspaniałe zajęcia, spokój, cierpliwości i poczucie bezpieczeństwa. Tadeusz okazujesz dużo siły i wsparcia.
Jestem pełna podziwu dla TRENERA, który prowadzi grupę w pojedynkę i czuwa nad 30-ma i 20-ma osobami "łatwo i bez wysiłku" (takie to robi wrażenie)

2. Kurs pobudzał do spojrzenia na to, co chcę osiągnąć w życiu, do czego zmierzam i w jaki sposób mogę to zrobić. Ćwiczenia dodawały energii, pozwalały spojrzeć z dystansem na siebie. W ten sposób łatwiej stawiać sobie ambitne cele. Jestem pewna, że moja odporność poprzez to, że coraz lepiej wiem, czego chcę się wzmocniła. Planowanie wydawało mi się czymś zbędnym i niepotrzebnym, z kursu wyjeżdżam z przekonaniem, że to jest niezbędne, aby nie dać się zepchnąć z raz obranej drogi, to szybciej pozwoli osiągnąć cel. Obserwując zachowania w grupie (zwracanie na siebie uwagi) odkryłam, że to, że miałam do siebie pretensje (wcześniej) i byłam niezadowolona z tego ze jestem małomówna (nieśmiała) wynika z zazdrości, ze to nie na mnie zwracają uwagę. Teraz, kiedy nie zależy mi na uwadze dla siebie akceptuję to ze nie często się odzywam.
Super energia dużo przemyśleń i refleksji na kursie.
Doskonała organizacja.
Surowe warunki w niczym nie przeszkadzały.
Super, super, super.

3. Tadeuszu, dziękuję Ci najserdeczniej za wszystko, a szczególnie za niezwykłe ciepło i wrażliwość , jakie okazałeś mnie i innym podczas operacji na otwartym sercu.
Uświadomiłam sobie, że zdołam pociągnąć za sobą innych, pomagać im i radować się razem z nimi.

4. Wiem, nad czym pracować, by mieć więcej satysfakcji z życia. Promieniuję swoją energią i optymizmem Jestem zachwycony atmosferą wśród uczestników, pełną akceptacji i uznania.
Empatyczna postawa prowadzącego utwierdziła uczestników w poczuciu bezpieczeństwa.

5. Podkreślano zasadę mówienia o własnych odczuciach i notowanie własnych odkryć. Tadeuszu, bardzo się cieszę, ze trafiam na Kurs Liderów. Choć uczestniczyłam wcześniej w paru warsztatach psychologicznych, uświadomiłam sobie, dzięki Twym umiejętnym zabiegom, w których obszarach mam jeszcze coś do przepracowania. Zyskałeś moje głębokie uznanie tym, czego miałam okazję doświadczyć i obserwować podczas "operacji na otwartym sercu". Jestem Ci głęboko wdzięczna za wszystkie odkrycia, jakich dokonałam na swój temat dzięki wiedzy, której nam dostarczyłeś i pomysłowym ćwiczeniom.
Myślę, ze nie trzeba "1000K", abyś mógł pozostawić po sobie ślad na ziemi. Zostawiłeś go w moim sercu i sercach tych, których mentorem jesteś. To wystarczy.
Czuj się wielki!

 

FOTORELACJA Z KURS LIDERÓW W BORKACH

 

Kontakt

Siedziba Stowarzyszenia:
Łódzki Dom Kultury
ul. Traugutta 18
90-113 Łódź

Adres do korespondencji:
ul. Sportowa 4
98-161 Zapolice
email: a-m-z@wp.pl
tel: 605 826 175

nr konta Stowarzyszenia:
Idea Bank
94 1950 0001 2006 0005 1799 0002

KRS: 000024225
NIP: 7251933589
Regon: 100 105 598

Polecane pozycje literackie

"Drogi do wolności" - praca zbiorowa pod redakcją Tadeusza Niwińskiego

Przedstawiam, wydaną w czerwcu 2013 roku, książkę będącą wspólnym dziełem członków naszej Akademii.

"Drogi do wolności"

Więcej …
 
Książki przeczytane w pociągu...

Długa podróż pociągiem jest dla mnie okazją do czytania. A, że ostatnio trochę jeździłam, to wpadły mi w ręce różne książki. Opiszę dziś dwie  z nich.

Pierwsza to "Alicja" Jacka Piekary.
Książeczka niewielka rozmiarem a wielka treścią. W atmosferze tajemniczości poznajemy tytułową 14-stoletnią Alicję i pewnego pisarza scenariuszy.
Alicja zadaje pytania, on odpowiada. Bardzo celne są to pytania i bardzo bezpośrednie.
A, że trafiają do człowieka - myśliciela, odpowiedzi na nie są równie ciekawe.

Więcej …