Akademia Mądrego Życia

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Szkolenia Opinie Warsztaty z zarządzania czasem - Najpierw to co najważniejsze

Warsztaty z zarządzania czasem - Najpierw to co najważniejsze

Email Drukuj PDF

Opinie uczestników warsztatów z programu Młodzi w Łodzi. A już w najbliższą niedzielę zapraszamy na warsztaty z cyklu "Odkryj i rozwiń swój potencjał".

 

Poprosiłam jak zwykle na zakończenie warsztatu uczestników

o opinie - żeby napisali coś od siebie dla osób które rozważają udział w takim warsztacie. Załączam poniżej:

* Zdecydowanie polecam szkolenie, gdyż dowiedziałam się na nim. co tak naprawdę jest dla mnie w życiu ważne (przed szkoleniem miałam zupełnie inne postrzeganie swoich wartości). Poznałam też kilka świetnych sposobów na lepszą organizację czasu. 
Anna Domaradzka
* Warsztaty "otwierają oczy" na sprawy z pozoru oczywiste, które zazwyczaj sami sobie komplikujemy. Spotkanie skłania do przemyśleń i określenia swoich priorytetów. Poznanie omawianych mechanizmów z pewnością ułatwi relacje, czy to na płaszczyźnie zawodowej czy prywatnej.
* Warsztat oceniam bardzo pozytywnie. Dał mi on sporo do myślenia. Jestem pewien że dzięki niemu będę w stanie lepiej zorganizować swoje życie. Podczas szkolenia przedstawiane były przykłady wzięte z życia (zero niepotrzebnej wiedzy książkowej). 
Jakub.
* Na pewno przeznaczenie czasu - 6 godzin na warsztat - nie jest dużym poświęceniem, jeżeli weźmiemy pod uwagę wymiar czasu całego życia człowieka.
Moim zdaniem warto wziąć udział w warsztacie. W razie wątpliwości, ponieważ w przypadku nie wzięcia udziału na 100% nie skorzystamy z przekazywanej wiedzy, a w przypadku wzięcia udziału prawdopodobieństwo to wynosi jedynie 50% :-).
* Cieszę się że uczestniczyłam w warsztatach, ponieważ dzięki nim zrobiłam kolejny krok do poznania siebie.
* Jeśli ktoś chce poznać lepiej siebie i swoje wartości to szkolenie jest własnie dla niego. Analiza własnych myśli i poznanie nowych metod, wspomagające interpretacje i ukierunkowanie na cele to coś, co pomaga w rozwoju.
* Fajne narzędzia i techniki do zastosowania "od już" w życiu. Polecam do nauczenia i zastosowania każdego dnia żeby lepiej organizować swój czas i swoje życie. 
Paula Orlik
* Z całą pewnością polecam tego typu warsztaty. Dzięki dzisiejszemu po raz pierwszy zwróciłam uwagę na hierarchię wartości, która w trakcie zajęć uległa modyfikacji (na korzyść). Liczne przykłady i ciekawe materiały wpłynęły na atrakcyjność warsztatów. Jednak przede wszystkim od dziś mogę efektywnie zacząć zarządzać i planować swój czas.

 

Kontakt

Siedziba Stowarzyszenia:
Łódzki Dom Kultury
ul. Traugutta 18
90-113 Łódź

Adres do korespondencji:
ul. Sportowa 4
98-161 Zapolice
email: a-m-z@wp.pl
tel: 605 826 175

nr konta Stowarzyszenia:
Idea Bank
94 1950 0001 2006 0005 1799 0002

KRS: 000024225
NIP: 7251933589
Regon: 100 105 598

Polecane pozycje literackie

"Drogi do wolności" - praca zbiorowa pod redakcją Tadeusza Niwińskiego

Przedstawiam, wydaną w czerwcu 2013 roku, książkę będącą wspólnym dziełem członków naszej Akademii.

"Drogi do wolności"

Więcej …
 
Książki przeczytane w pociągu...

Długa podróż pociągiem jest dla mnie okazją do czytania. A, że ostatnio trochę jeździłam, to wpadły mi w ręce różne książki. Opiszę dziś dwie  z nich.

Pierwsza to "Alicja" Jacka Piekary.
Książeczka niewielka rozmiarem a wielka treścią. W atmosferze tajemniczości poznajemy tytułową 14-stoletnią Alicję i pewnego pisarza scenariuszy.
Alicja zadaje pytania, on odpowiada. Bardzo celne są to pytania i bardzo bezpośrednie.
A, że trafiają do człowieka - myśliciela, odpowiedzi na nie są równie ciekawe.

Więcej …