Akademia Mądrego Życia

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Szkolenia Rodzaje szkoleń
Rodzaje szkoleń

ABC Mądrego Życia - wersja rozszerzona

Email Drukuj PDF

Jakim chcę być człowiekiem?

Co chcę zrobić ze swoim życiem?

Bez względu na to jak wyglądało Twoje dotychczasowe życie, jakie miałeś wzorce i wsparcie w dzieciństwie, czego nauczyli się rodzie i wychowawcy, Ty- nikt inny jesteś odpowiedzialny za to, jak będzie wyglądała Twoja przyszłość.

Jeśli wzorce które miałeś nie nauczyły Cię jak radzić sobie z wyzwaniami i czerpać  radość ze wszystkich aspektów życia, zapraszamy byś zamiast szukać kto jest temu winien sam nauczył się kierować swoim życiem tak, by było źródłem radości dla Ciebie i dobrym wzorem dla Twoich dzieci.

Więcej…
 

Diamentowe JA

Email Drukuj PDF

To intensywne, 4-dniowe warsztaty przeznaczone dla wyższej kadry kierowniczej oraz osób, które osiągnęły sukces zawodowy, naukowy, artystyczny lub polityczny i chcą odnaleźć brakujące ogniwo do pełnego zadowolenia z życia. Są okazją do spojrzenia z dystansu na to co robimy i znalezienia nowych, bardziej skutecznych metod działania.

Więcej…
 

Kurs Miłości

Email Drukuj PDF

Kurs adresowany dla par, małżeństw oraz dla osób, które szukają partnera i mają zamiar wejść w związek partnerski. Ten dwudniowy kurs dotyczy układów międzyludzkich w partnerstwie. Przeznaczony jest dla osób, które chcą nauczyć się lepszych metod współżycia. Uczy sztuki komunikacji, technik negocjacji, asertywności i wywierania wpływu. Podaje techniki rozwiązywania konfliktów. Wyjaśnia zjawisko trójkąta winy. Uczy sztuki współżycia, doboru przyjaciół, a także wychowania zdrowych i szczęśliwych dzieci.

Więcej…
 

Kurs liderów

Email Drukuj PDF

W ilu procentach czujesz się wolny?
Innymi słowy na ile % czujesz się architektem własnej przyszłości?
Takim pytaniem Tadeusz Niwiński rozpoczyna Kurs Liderów.

Więcej…
 

Nasz Sukces

Email Drukuj PDF

To dwudniowy kurs poświęcony układom międzyludzkim: w pracy, w domu, wśród przyjaciół i znajomych. Dotyczy sztuki komunikacji, technik negocjacji, umiejętności przekonywania i wywierania wpływu oraz przejmowania roli lidera. Przedstawia współdziałanie jako wyższy etap niezależności.

Więcej…
 

Mój Sukces

Email Drukuj PDF

Jest to dwudniowy kurs poświęcony rozwojowi i pielęgnacji własnego "JA".
Głównym jego celem jest odkrycie swojego powołania, talentów i zdolności oraz zaplanowanie metod skutecznego wykorzystywania swojego potencjału w życiu. Uczy samoakceptacji oraz twórczego poszukiwania nowych możliwości. Kształtuje nawyk celowego działania. Jest inspiracją do odnalezienia kierunku i misji życiowej oraz lepszego zaplanowania rozwiązań konkretnych sytuacji życiowych na najbliższą przyszłość.

Więcej…
 


Strona 1 z 2

Kontakt

Siedziba Stowarzyszenia:
Łódzki Dom Kultury
ul. Traugutta 18
90-113 Łódź

Adres do korespondencji:
ul. Sportowa 4
98-161 Zapolice
email: a-m-z@wp.pl
tel: 605 826 175

nr konta Stowarzyszenia:
Idea Bank
94 1950 0001 2006 0005 1799 0002

KRS: 000024225
NIP: 7251933589
Regon: 100 105 598

Polecane pozycje literackie

"Drogi do wolności" - praca zbiorowa pod redakcją Tadeusza Niwińskiego

Przedstawiam, wydaną w czerwcu 2013 roku, książkę będącą wspólnym dziełem członków naszej Akademii.

"Drogi do wolności"

Więcej …
 
Książki przeczytane w pociągu...

Długa podróż pociągiem jest dla mnie okazją do czytania. A, że ostatnio trochę jeździłam, to wpadły mi w ręce różne książki. Opiszę dziś dwie  z nich.

Pierwsza to "Alicja" Jacka Piekary.
Książeczka niewielka rozmiarem a wielka treścią. W atmosferze tajemniczości poznajemy tytułową 14-stoletnią Alicję i pewnego pisarza scenariuszy.
Alicja zadaje pytania, on odpowiada. Bardzo celne są to pytania i bardzo bezpośrednie.
A, że trafiają do człowieka - myśliciela, odpowiedzi na nie są równie ciekawe.

Więcej …