Akademia Mądrego Życia

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Szkolenia Unikalność

Unikalność szkoleń AMŻ

Email Drukuj PDF

Unikalność warsztatów TeTa polega między innymi na tym, że łączą one wiedzę najlepszych światowych nauczycieli sukcesu ze starannie dobranymi ćwiczeniami, które pozwalają tę wiedzę "poczuć" i dzięki temu lepiej zrozumieć. Tadeusz Niwiński, autor systemu TeTa od ponad 30 lat sam wdraża z powodzeniem techniki których uczy we własne życie - przekazuje słuchaczom i czytelnikom swoich książek to, co naprawdę działa.

Wszystkie warsztaty są tak skonstruowane, by ich uczestnicy w atmosferze bezpieczeństwa, akceptacji i życzliwości mogli samodzielnie odkrywać kim są, jak rozwiązywać własne problemy i lepiej wykorzystywać swoje nie zawsze w pełni uświadamiane  możliwości.

Cykl warsztatów TeTa obejmuje między innymi:

1. ABC Mądrego Życia (dawna nazwa ABC SUKCESU) - warsztaty poświęcone rozwojowi osobowości i nadawaniu kierunku własnemu życiu - skondensowana teoria sukcesu w połączeniu z inspirującymi ćwiczeniami.

2. Mój Sukces - dwudniowe warsztaty zaprojektowane pod kątem doskonalenia umiejętności rozwiązywania własnych (być może niełatwych) wyzwań życiowych.

3. Nasz Sukces - dwudniowe warsztaty uczące współdziałania, budowania zdrowych relacji, radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych.

4. Diamentowe JA - czterodniowe, intensywne warsztaty dla osób, które osiągnęły sukces, ale chcą odnaleźć brakujące do pełnego zadowolenia z życia ogniwo lub odkryć w sobie więcej diamentów. Koncentrują się na odkrywaniu własnego potencjału i radzeniu sobie z przeciwnościami losu.

5. Kurs Liderów
Na kurs składają się trzy 5-dniowe etapy.
Zaprojektowany jest z myślą o ludziach, którzy chcą zostać Liderami Własnego Życia. Jest także cennym doświadczeniem dla osób, które chcą wzmocnić swoje umiejętności przywódcze. To także doskonała okazja do doskonalenia warsztatu dla trenerów - poprzez obserwację i korzystanie  z praktycznej wiedzy dotyczącej pracy z grupą podczas zróżnicowanych ćwiczeń.Kolejne etapy kursu to:

 

NIEZALEŻNOŚĆ - przygotowuje do zrozumienia jak korzystać z SIŁY wolności i odpowiedzialności
WSPÓŁZALEŻNOŚĆ - umożliwia poznanie mechanizmów na których opierają się kontakty osobiste i zawodowe, pomaga zrozumieć jak tworzyć satysfakcjonujące relacje z innymi ludźmi
SAMOREALIZACJA - zawiera ćwiczenia, które pomagają odnaleźć swoje pasje i dotrzeć do źródeł wewnętrznej mądrości i siły tak, by zaprojektować własną, szczęśliwą przyszłość.

Jest też możliwość organizacji kursów zaprojektowanych na specjalne potrzeby. Przykłady takich kursów:

1. Kurs Miłości - kurs dla par, małżeństw oraz osób, które chcą stworzyć udany związek (http://teta.ai/polska/kursy/oferta/milosc.html)
2. Kurs Mądra Miłość - dla rodziców, wychowawców i tych wszystkich, którzy chcą mądrze wychowywać dzieci. (http://teta.ai/polska/kursy/oferta/dzieci.html)
3. Wywieranie wpływu - http://teta.ai/polska/kursy/oferta/kww.html

 

ukmedsnorx.com/zopiclone ukmedsnorx.com/zolpidem

Oprócz tego członkowie AMŻ mogą korzystać z indywidualnego wsparci trenerów (coaching) w realizacji swoich osobistych celów.

Pomoc Trenera  polega na:

- udzielaniu wskazówek pomocnych w wyznaczaniu celów, przygotowaniu planów ich realizacji,

- rozmowach o istocie celu/zadania (na czym ma polegać zadanie, jakie ma przynieść efekty, jakie znaczenie ma dla innych zadań),

- dyskutowaniu rozwiązań - wskazywanie alternatywnych rozwiązań do tych przedstawionych przez Lidera, stymulowanie dyskusji nad wadami i korzyściami każdego z nich. Analiza szans i zagrożeń oraz analiza związków z innymi zadaniami,

- pomocy przy sporządzaniu i analizowaniu okresowych planów działania.


 

Kontakt

Siedziba Stowarzyszenia:
Łódzki Dom Kultury
ul. Traugutta 18
90-113 Łódź

Adres do korespondencji:
ul. Sportowa 4
98-161 Zapolice
email: a-m-z@wp.pl
tel: 605 826 175

nr konta Stowarzyszenia:
Idea Bank
94 1950 0001 2006 0005 1799 0002

KRS: 000024225
NIP: 7251933589
Regon: 100 105 598

Polecane pozycje literackie

"Drogi do wolności" - praca zbiorowa pod redakcją Tadeusza Niwińskiego

Przedstawiam, wydaną w czerwcu 2013 roku, książkę będącą wspólnym dziełem członków naszej Akademii.

"Drogi do wolności"

Więcej …
 
Książki przeczytane w pociągu...

Długa podróż pociągiem jest dla mnie okazją do czytania. A, że ostatnio trochę jeździłam, to wpadły mi w ręce różne książki. Opiszę dziś dwie  z nich.

Pierwsza to "Alicja" Jacka Piekary.
Książeczka niewielka rozmiarem a wielka treścią. W atmosferze tajemniczości poznajemy tytułową 14-stoletnią Alicję i pewnego pisarza scenariuszy.
Alicja zadaje pytania, on odpowiada. Bardzo celne są to pytania i bardzo bezpośrednie.
A, że trafiają do człowieka - myśliciela, odpowiedzi na nie są równie ciekawe.

Więcej …